Vnímavé hračky® – výberové hračkárstvo

V našich predajniach i e-shope prinášame jedinečný výber hračiek, ktoré spĺňajú tieto kritériá: pozitívny prínos pre vývin dieťaťa, kvalita vyhotovenia, bezpečnosť, nízka záťaž pre životné prostredie i estetická hodnota. Voľbu podporuje naša pedagogická poradkyňa, ktorá má dlhodobé skúsenosti s predškolským vývinom detí a vedie kvalitnú škôlku.


V ponuke vždy nájdete hračky pre bábätká a najmenších, hudobné hračky, hračky zamerané na prírodu a jej pozorovanie, edukačné, vedecké, podnecujúce fantáziu, kreativitu, estetické cítenie, rozvoj sociálnych zručností, pozornosti, ale i mnoho hračiek a doplnkov pre potešenie, zábavu i pre dospelých.  Keďže vieme, že váš čas je vzácny, pri výbere vhodnej hračky vám radi pomôžeme a poradíme.

Vaša výhoda v rámci
MasterCard® ELITE programu:

  • 10 % zľava na všetok tovar (okrem záhradných domčekov a nábytku) – zľava platí pri nákupe cez e-shop a vo všetkých kamenných prevádzkach. Nevzťahuje sa na zľavnený tovar. Akčná ponuka – špeciálna časovo ohraničená percentuálna zľava na vybranú kategóriu, resp. značku (o akčnej ponuke budú registrovaní zákazníci informovaní e-mailom)

Kontakt:

Vnímavé hračky®

City business centrum II, Karadžičova 10, Bratislava

OC Cubicon, Staré Grunty 24, Bratislava

ONE fashion outlet Voderady, Voderady

Galéria MLYNY, Štefánikova trieda 61, Nitra

www.vnimavehracky.sk

+421 948 427 000