MasterCard® ELITE program

MasterCard® ELITE program predstavuje súbor benefitov, odmien a iných služieb poskytovaných za určitých podmienok držiteľom prémiových a firemných kariet MasterCard® (MasterCard® World, MasterCard® Gold, MasterCard® Platinum, MasterCard® World Elite, MasterCard® Business, MasterCard® Corporate a Maestro® Business). Tieto benefity, ktoré využíva mnoho zákazníkov po celom svete, sú tu teraz aj pre vás.

  • MasterCard® Gold

  • MasterCard® Platinum

  • MasterCard® World

  • MasterCard® World Elite

  • MasterCard® Business

  • Maestro® BusinessCard

Radi by ste využívali výhody členstva v MasterCard® ELITE programu?

1.

Nie je nič jednoduchšie. Kontaktujte svoju banku s požiadavkou na vydanie niektorej z prémiových alebo firemných kariet MasterCard®. Akonáhle kartu dostanete, automaticky sa stávate členom programu MasterCard® ELITE.

2.

Získate od nás uvítací balíček
s identifikačnou kartou ELITE – kľúčom k luxusným výhodám.

3.

Zároveň budete mať možnosť zaregistrovať sa na týchto stránkach a získať, tak určité výhody naviac (napr. vstupenky na predpremiéry filmov apod.). Samotná registrácia však nie je nutnou podmienkou členstva.

Chcem kartu MasterCard® ELITE

Aké výhody môžete v programe využívať?

Vďaka MasterCard® ELITE programu môžete využívať ponuky vybraných reštaurácií, módnych značkových obchodov, beauty & wellness centier a mnohých ďalších partnerov ponúkajúcich atraktívny tovar či služby na tých najlepších adresách. Ďalej máte k dispozícii široké spektrum asistenčných služieb nášho MasterCard® Nonstop Alarm centra. Keď máte problém, stačí zavolať na telefónne číslo 02/20 90 11 04, ostatné už nechajte na nás.

Na využitie tejto skvelej ponuky benefitov stačí platiť za nákupy v partnerských obchodoch programu MasterCard® ELITE svojou prémiovou alebo firemnou kartou MasterCard® a predložiť pri platení identifikačnú kartu* ELITE programu, ktorú ste dostali od svojej banky**.

Využite naplno výhody členstva v MasterCard® ELITE programe. Požiadajte svoju banku o vydanie niektorej z prémiových kariet MasterCard®. Automaticky sa tak stanete členom MasterCard® ELITE programu a my vám pošleme uvítací balíček s identifikačnou kartou ELITE.

Zároveň získate možnosť zaregistrovať sa na týchto stránkach a získať ešte ďalšie výhody navyše (napr. vstupenky na predpremiéry filmov a pod.). Samotná registrácia však nie je nutnou podmienkou členstva. o podrobných podmienkach MasterCard® ELITE programu sa dočítate v sekcii pravidlá.

* Karta je neprenosná. Prosím, podpíšte ju podľa podpisového vzoru na svojej prémiovej, či firemnej karte MasterCard®.

** Platí iba pre banky, ktoré sa zúčastňujú na programe na území Slovenskej republiky: Poštová banka, ČSOB SK, Prima banka, Slovenská sporiteľňa, OTP Banka, Sberbank, UniCredit Bank SK, Zuno Bank SK, VÚB banka, mBank S.A..

Podrobné pravidlá MasterCard® ELITE programu.

Globálne zásady ochrany osobných údajov | Copyright © 2017